2026. június 13. | Makronóm
A Fintech Világa legutóbbi adásában Érczfalvi András műsorvezető és Siklós Bence, a Peak tanácsadója a buy now, pay later (BNPL) jelenséget járta körül. A beszélgetés középpontjában a részletfizetési modell üzleti sikereés annak pszichológiai háttere, a fogyasztói viselkedésre gyakorolt hatása állt, illetve a szabályozási és pénzügyi kockázatok.
2026. május 31. | Makronóm
A kriptopiac teljesen átalakult: korábban a felhasználókat főleg a profit lehetősége vonzotta, ma inkább a biztonság, az átláthatóság és a megbízhatóság lényeges. Erről beszélgetett a Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető Siklós Bencével, a Peak tanácsadójával és Léderer Fruzsinával, a Bitget szóvivőjével.
2025. szeptember 7. | Makronóm
A Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető és Siklós Bence, a Peak tanácsadója azt boncolgatja, miért hozunk rossz pénzügyi döntéseket akkor is, amikor „tudjuk, mi lenne a helyes” – és milyen konkrét fintechmegoldások segítenek visszaterelni minket a jó útra.
2025. augusztus 31. | Makronóm
A Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető és Siklós Bence, a Peak tanácsadója arról beszélgettek, hogyan hat a pénzügyi bizonytalanság a mentális és a fizikai egészségünkre – és miként segíthetnek a fintechmegoldások abban, hogy csökkenjen a stressz, és tudatosabb pénzügyi döntéseket hozzunk.
2025. augusztus 24. | Makronóm
A Sziget Fesztiválon beszélgetettünk Maria Lukash-sal, a Revolut közép-kelet-európai régiójáért felelős vezetőjével – erről az interjúról mesél Siklós Bence a Fintech Világában. A beszélgetésben szó esett a neobank stratégiájáról, a magyar piac jelentőségéről, valamint arról, hogy a Revolut hogyan tervezi levetkőzni az „utazókártya” imázst, és elsődleges pénzügyi szolgáltatóvá válni hazánkban.